Planinarska škola :: Planinarska škola 2024. - raspored i obavijesti

Informacije za polaznike Opće planinarske škole 2024.

Obavijesti

Dodjela diploma će biti na Japetiću u petak 24.5.2024. Okupljanje na Centrali u 17:45, polazak pješice u 18h od Frgolovca.

• Za sva pitanja javite se na
    • hpd.jastrebarsko@gmail.com ili
    • 099 311 76 59 (Igor Plantaš)
    • 098 356 386 (Dražen Lovreček)

Raspored Opće planinarske škole HPD Jastrebarsko 2024.

Raspored je podložan promjenama stoga molimo polaznike da redovito prate raspored i obavijesti.

Arhiva

• Uvodno predavanje i početak planinarske škole je 27. veljače u 19:15 u Srednjoj školi Jastrebarsko.
  • Ne trebate nositi pribor za pisanje, dovoljno je pozorno slušati predavače.
  • Svi polaznici će dobiti Planinarski udžbenik na posudbu tijekom škole, a moći će ga otkupiti ili vratiti na kraju škole.
  • Školarinu u iznosu od 50,00 eura potrebno je uplatiti najkasnije do 15. veljače 2024. na žiro račun društva (HR9323900011100022332) uz opis plaćanja - "Ime i prezime, planinarska škola" (potvrde uplata ne treba slati). Ako vas traži model plaćanja navedite 00, a u pozivu na broj upišite 2024
  • Članstvo u društvu je obavezno za sve polaznike.
  • molimo prijavite se za sudjelovanje na predavanju HGSS-a u utorak 19.3. u 19 sati u Samoboru najkasnije do ponedjeljka 18.3. - prijava
    na predavanje u Samobor idemo vlastitim prijevozom i kreće se u 18:15 s Centrale, tko želi može doći direktno u Samobor (lokacija)

ZAVRŠNI ISPIT, petak 3.5.2024.

• održava se u Centru za kulturu u Jastrebarskom, 1. kat
  • na ispit možete doći od 15h do 18h
  • očekivano trajanje ispita do 2 sata (ispit se sastoji od 60 pitanja, 5 zadataka iz orijentacije i orijentacijom na terenu te vezivanjem čvorova)
  • na ispit je potrebno donijeti zamku i karabinere, kompas i isječak karte Samoborskog gorja kojeg ste dobili na orijentaciji te kemijsku olovku
  • posuđene planinarske udžbenike potrebno je vratiti na završnom ispitu ili ga možete otkupiti uplatom 15 eura na račun društva

Objavljeno: 26.01.2024. | Posljednja promjena: 27.07.2024.

Planinarska škola

Završila opća planinarska škola, dodijeljeno 26 diploma

U petak, 24. svibnja 2024. dodjelom diploma u planinarskom domu Žitnica na Japetiću završena je 6. opća planinarska škola u organizaciji Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko. Četrnaest planinarki i dvanaest planinara primilo je diplome kao dokaz uspješno usvojenog programa škole. Čestitamo!

Planinarska škola 2024.

U tijeku su upisi u opću planinarsku školu Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Završila opća planinarska škola, dodijeljena 31 diploma

U petak, 27. svibnja 2022. dodjelom diploma kod planinarskog doma Žitnica na Japetiću završena je 5. opća planinarska škola u organizaciji Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko. Dvadeset i jedna planinarka i deset planinara primilo je diplome kao dokaz uspješno usvojenog programa škole.