Planinarska škola :: Planinarska škola 2024. - raspored i obavijesti

Informacije za polaznike Opće planinarske škole 2024.

Obavijesti

• molimo prijavite se za sudjelovanje na predavanju HGSS-a u utorak 19.3. u 19 sati u Samoboru najkasnije do ponedjeljka 18.3. - prijava
  • na predavanje u Samobor idemo vlastitim prijevozom i kreće se u 18:15 s Centrale, tko želi može doći direktno u Samobor (lokacija)

• izlet na Mrsinj je neobavezan bonus izlet planinarske škole (onima kojima će nedostajati dana izleta za uvjet, mogu nadoknaditi na ovom izletu)
  • na vježbu čvorologije potrebno je donijeti zamku i karabinere
  • na vježbu orijentacije potrebno je donijeti kompas, ako imate može i kartu Samoborskog gorja
  • čvorovi
  • Za vježbe penjanja na umjetnoj stijeni imamo tri termina (utorak od 19 - 21h). Ostali mogu doći i u tuđi termin ukoliko žele dodatno vježbati čvorove ili orijentaciju. Promjenu grupe javite Igoru na WhatsApp.
  • 1. grupa, 26.3.2024.
    • Ena Tandarić
    • Ivo Topić
    • Jovana Topić

• Za sva pitanja javite se na
    • hpd.jastrebarsko@gmail.com ili
    • 099 311 76 59 (Igor Plantaš)
    • 098 356 386 (Dražen Lovreček)

Raspored Opće planinarske škole HPD Jastrebarsko 2024.

Raspored je podložan promjenama stoga molimo polaznike da redovito prate raspored i obavijesti.

Arhiva

• Uvodno predavanje i početak planinarske škole je 27. veljače u 19:15 u Srednjoj školi Jastrebarsko.
  • Ne trebate nositi pribor za pisanje, dovoljno je pozorno slušati predavače.
  • Svi polaznici će dobiti Planinarski udžbenik na posudbu tijekom škole, a moći će ga otkupiti ili vratiti na kraju škole.
  • Školarinu u iznosu od 50,00 eura potrebno je uplatiti najkasnije do 15. veljače 2024. na žiro račun društva (HR9323900011100022332) uz opis plaćanja - "Ime i prezime, planinarska škola" (potvrde uplata ne treba slati). Ako vas traži model plaćanja navedite 00, a u pozivu na broj upišite 2024
  • Članstvo u društvu je obavezno za sve polaznike.
Objavljeno: 26.01.2024. | Posljednja promjena: 19.03.2024.

Planinarska škola

Planinarska škola 2024.

U tijeku su upisi u opću planinarsku školu Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Završila opća planinarska škola, dodijeljena 31 diploma

U petak, 27. svibnja 2022. dodjelom diploma kod planinarskog doma Žitnica na Japetiću završena je 5. opća planinarska škola u organizaciji Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko. Dvadeset i jedna planinarka i deset planinara primilo je diplome kao dokaz uspješno usvojenog programa škole.

Planinarska škola 2016.

Zbog nedovoljnog broja prijavljenih, planinarska škola odgađa se za jesen 2016. ili proljeće 2017.