Očišćen put na dionici Marićkin mlin - Poljanice
U radnoj akciji održanoj u nedjelju 21.6.2026. uklonjene su veće grane i stabla srušena u zadnjem nevremenu na planinarskom putu između Marićkinog mlina i Poljanica. Put je sada u potpunosti prohodan za planinare, izletnike i trkače.
U radnoj akciji sudjelovali su markacisti: Barica Domjančić, Sajima Golub, Silvije i Suzana Juranić te član društva Andrej Falica.