Vijesti :: Predavanje o Velimiru Wintersteigeru

Hrvatsko planinarsko društvo Jastrebarsko poziva vas na predavanje o životu našeg pokojnog člana Velimira Wintersteigera (1932. – 2018.) koje će se održati

u petak 6. svibnja 2022. u 20 sati

u Domu kulture Jastrebarsko (kino dvorana)

Velimir je poznat široj jaskanskoj i samoborskoj javnosti kao jedan od poslijeratnih osnivača obnovljenog planinarskog društva Jastrebarsko, direktor Srednjoškolskog centra Samobor te pokretač srednjoškolskog obrazovanja u Jastrebarskom. Ulaz je slobodan.

Predavanje o Velimiru Wintersteigeru
Objavljeno: 08.04.2022. | Posljednja promjena: 03.05.2022.

Narudžba društvenih majica

Online obrazac za narudžbu društvenih majica aktivan je do nedjelje 7. travnja 2024. U obrascu za narudžbe možete odabrati vrstu materijala, model, veličinu i boju željene majice.

Uz majice u ponudi su i inox lončići sa karabinerom. Lončići sadrže logotip društva, a sa druge strane personalizirani tekst - vaše ime.

Održana 75. izvještajna sjednica Skupštine

U subotu, 24. veljače 2024. u prostoru Glazbene škole Jastrebarsko održana je 75. izvještajna sjednica Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko. Prepuna dvorana ugostila je preko 130 članova i gostiju. Sjednica je počela hrvatskom himnom koju je izveo tamburaški orkestar DVD-a Čabdin, pod ravnanjem voditelja Jasmina Ramića.

Domagoj Puškarić na Kilimanjaru

Naš jaskanac i član HPD Jastrebarsko, Domagoj Puškarić jučer se popeo na najviši vrh Afrike, 5895m visok Kilimanjaro. Čestitamo, i želimo Domagoju siguran povratak doma!

75. redovna godišnja sjednica Skupštine

Pozivamo članove i prijatelje na 75. redovnu godišnju sjednicu Skupštine društva koja će se održati u subotu

24. veljače 2024. s početkom u 18:45 sati

u Glazbenoj školi Jastrebarsko, Ulica Zrinskih i Frankopana bb.

Anketa za izlet na Durmitor

Ove godine planiran je niz aktivnosti kojima će se obilježiti 75 godina HPD Jastrebarsko. Jedna od njih je organizacija sedmodnevnog izleta na Durmitor u Crnoj Gori. Cilj izleta je okupiti što više članova pa molimo zainteresirane da ispunite kratku anketu.