Aktivnosti :: Markacisti

Markacisti se bave označavanjem i uređivanjem planinarskih puteva. Naše društvo održava i obnavlja planinarske markacije i putokaze na više od 50 kilometara planinarskih puteva. Najveći dio odnosi se na Jaskanski planinarski put.

Markacisti

Popis markacista i markacista voditelja Hrvatskog planinarskog društva "Jastrebarsko":

Markacisti voditelji:

• Dražen Lovreček
  • Dijana Šamec Jurmanović
  • Neven Jurmanović

Markacisti:

• Igor Plantaš
  • Roland Vučinić
  • Hrvoje Dimnjaković
  • Nikolina Kordić Žinić
  • Miljenko Lacković
  • Dalibor Smetko
  • Denis Uremović
  • Bernard Wagner
  • Suzana Juranić
  • Blaženka Kelečić
  • Marijana Valečić
  • Martina Štivorić
  • Sajima Golub
  • Biljana Radivojac Vlašić
Objavljeno: 22.05.2012. | Posljednja promjena: 06.11.2023.

Slovenija, Viševnik i Lipanski vrh, 16.6.2024.

Nedjelja, 16.6.2024. - jednodnevni izlet autobusom u Slovenske Julijske Alpe. Viševnik (2050 m) i Lipanski vrh (1974 m) nalaze se u istočnom dijelu Julijskih Alpi, a pripadaju grupi vrhova pod jedinstvenim nazivom Pokljuški Gamsi. S vrha se pružaju vidici na Triglav i okolne vrhove Julijskih Alpi, Karavanki i Kamniško Savinjskih Alpi. Cijena za članove društva je 33 eura.

Encijani: Baraćeve špilje, 26.5.2024.

Nedjelja, 26.5.2024. - jednodnevni izlet minibusom djece i roditelja. Obilazak Baraćevih špilja i Speleona - centra podzemne baštine. Cijena za članove društva: djeca 25 EUR, odrasli 40 EUR.

Durmitor, Crna Gora, 22. - 29.6.2024.

Ostala su slobodna još dva mjesta, pozivamo vas da iskoristite mogućnost prijave na ovaj interesantan izlet!

Organizirani izlet povodom 75 godina HPD Jastrebarsko. Pozivamo članove da se prijave za ovaj osmodnevni izlet u prekrasno gorje Durmitora u Crnoj Gori od 22. do 29. lipnja 2024. Izlet je namijenjen isključivo članovima HPD Jastrebarsko.