Vijesti :: Vodiči sudjelovali na orijentacijskoj vježbi Trofej Platak

Vodiči HPD Jastrebarko, Snježana Nikl i Dražen Lovreček, u nedjelju 13. lipnja 2021. sudjelovali su na edukativnoj planinarsko-orijentacijskoj vježbi na Platku. Planinarska društva sudjelovala su ekipno, dok su planinarski vodiči HPS-a orijentacijski poligon obilazili individualno. Oboje sudionika primilo je prigodnu plaketu za uspješno sudjelovanje.

Trofej Platak organizairalo je HPD Kamenjak iz Rijeke uz potporu Komisije za vodiče Hrvatskog planinarskog saveza.

Vodiči sudjelovali na orijentacijskoj vježbi Trofej Platak

Trofej Platak - orijentacijska vježba (13.06.2021.)

Objavljeno: 16.06.2021. | Posljednja promjena: 16.06.2021.

Održana 75. izvještajna sjednica Skupštine

U subotu, 24. veljače 2024. u prostoru Glazbene škole Jastrebarsko održana je 75. izvještajna sjednica Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko. Prepuna dvorana ugostila je preko 130 članova i gostiju. Sjednica je počela hrvatskom himnom koju je izveo tamburaški orkestar DVD-a Čabdin, pod ravnanjem voditelja Jasmina Ramića.

Domagoj Puškarić na Kilimanjaru

Naš jaskanac i član HPD Jastrebarsko, Domagoj Puškarić jučer se popeo na najviši vrh Afrike, 5895m visok Kilimanjaro. Čestitamo, i želimo Domagoju siguran povratak doma!

75. redovna godišnja sjednica Skupštine

Pozivamo članove i prijatelje na 75. redovnu godišnju sjednicu Skupštine društva koja će se održati u subotu

24. veljače 2024. s početkom u 18:45 sati

u Glazbenoj školi Jastrebarsko, Ulica Zrinskih i Frankopana bb.

Anketa za izlet na Durmitor

Ove godine planiran je niz aktivnosti kojima će se obilježiti 75 godina HPD Jastrebarsko. Jedna od njih je organizacija sedmodnevnog izleta na Durmitor u Crnoj Gori. Cilj izleta je okupiti što više članova pa molimo zainteresirane da ispunite kratku anketu.

Promjene u sastavu Upravnog odbora

Odlukom Upravnog odbora od 11.1.2024. donose se sljedeće izmjene u sastavu Upravnog odbora:

• dosadašnja dugogodišnja blagajnica Dijana Šamec Jurmanović razrješuje se blagajničke funkcije, a preuzima je Mihaela Šamec
  • na upražnjeno mjesto u Upravnog odboru imenovan je Viktor Šimanović