Hrvatsko planinarsko društvo Jastrebarsko dobilo Nagradu grada

Na svečanoj sjednici povodom Dana grada Jastrebarskog, Hrvatskom planinarskom društvu Jastrebarsko dodijeljena je Nagrada grada Jastrebarskog.

Hrvatsko planinarsko društvo Jastrebarsko dobilo Nagradu grada

Podsjetimo da grad Jastrebarsko obilježava 770. godišnjicu, a vrijeme za ovu nagradu nije moglo biti bolje tempirano jer već ove subote, 16.11.2019. noćnim usponom na Japetić HPD Jastrebarsko obilježava 70 godina od osnutka našeg društva. Čestitam godišnjicu Grada i zahvaljujem u svoje osobno i u ime svih dosadašnjih predsjednika društva i članova planinarskog društva Jastrebarsko na ovom obvezujućem priznaju.

Zahvaljujem i svim svojim prethodnicima koji su zaslužni za ovo priznanje; Mirko Mišić, Drago Matasić, Ivan Kos, Mirko Kos, Alojz Gojšić, Franjo Novosel, Mladen Lovreček, Josip Švajger, Milan Orsag, Janko Nežić, Velimir Lončar, Ivan Šlat, Dražen Lovreček i Igor Plantaš.

Jadranko Šeper

Nagrada Grada Jastrebarskog (13.11.2019.)

Objavljeno: 13.11.2019. 09:48 | Posljednja promjena: 13.04.2020. 07:57
Najava izleta

Jaskanski planinarski put, 30. - 31.5.2020.

Subota i nedjelja, 30. i 31.5.2020. - organiziramo dvodnevni izlet Jaskanskim planinarskim putem, a koji će radi mjera suzbijanja SARS-CoV-2 virusa ovaj put biti malo drugačiji od uobičajenog. Zbog organizacije prijevoza obavezna je prijava na izlet. Noćenje u planinarskom domu Žitnica ovog puta nije moguće pa je i plan puta prilagođen tome.