Održana godišnja Skupština

U petak, 17. veljače 2017. u Glazbenoj školi Jastrebarsko održana je redovna Godišnja skupština HPD Jasterbarsko na kojoj se okupilo 80 članova društva i gostiju.

Predsjednik društva Igor Plantaš podnio je Skupštini izvještaj o radu društva u 2016. godini, blagajnica Dijana Šamec Jurmanović pregled financijskog poslovanja, a predsjednik Nadzornog odbora Ivo Karača izvještaj Nadzornog odbora. Svi izvještaji su jednoglasno prihvaćeni. Usvojeni su plan rada i financijski plan za 2018. godinu.

Održana godišnja Skupština

Zahvalnicu za doprinos u realizaciji projekta izgradnje umjetne stijene dobili su Ratko Stojković, OŠ Ljubo Babić Jastrebarsko, obitelj Galović i Eco chem d.o.o.

Skupštini su se obratili: Domagoj Šlat, dogradonačelnik i predsjednik SZGJ; Kristijan Brkić, ravnatelj Parka prirode Žumberak Samoborsko gorje; Ivan Pernar, predstavnik PD Dubovac iz Karlovca i Ratko Stojković, profesor i idejni začetnik izgradnje umjetne stijene.

Na kraju je prikazan video kojim su obuhvaćeni svi izleti i radne akcije te je upriličen domjenak.

Godinja skupština (17.02.2017.)

Objavljeno: 18.02.2017. 21:46 | Posljednja promjena: 18.02.2017. 21:56
Najava izleta

Umirovljenici: Vis, 15. - 17.9.2020.

Utorak, srijeda i četvrtak, 15. - 17.9.2020. - trodnevni izlet za umirovljenike na Vis.
Smještaj u hotelu Issa sa uključena dva polupansiona (spavanje, doručak i večera). Cijena izleta je 1150 kn u što je uključen prijevoz kombijem, trajekt, smještaj u hotelu Issa na Visu (dva polupansiona), izlet brodom na Biševo i ulaznica u Modru špilju.