Pridruži se planinarima, postani član

Podsjećamo sve sadašnje i buduće članove da članarinu za tekuću godinu mogu uplatiti kod blagajnice Dijane Šamec Jurmanović u cvjećarni "Dijana" u Ulici V. Mačeka 5 u Jastrebarskom. Članarina za školarce, studente i umirovljenike iznosi 25 kn, a za ostale 50 kn.

Članstvom pomažete rad društva, osiguravate se za slučaj nezgode u planini, stječete mogućnost sudjelovanja na društvenim izletima, besplatnu posudbu društvene opreme te brojne druge pogodnosti. Od ove godine novost je popust od 20% na auto dijelove u poslovnicama Auto Kreše uz predočenje planinarske iskaznice.

Više o učlanjenju i pogodnostima

Pridruži se planinarima, postani član
Objavljeno: 03.02.2017. 10:19 | Posljednja promjena: 03.02.2017. 18:18

Uspon na Japetić povodom Praznika rada, 1.5.2017.

DZSIR "Jastreb Extreme" Jastrebarsko i parteri organiziraju tradicionalni prvomajski uspon na Japetić. Polazak je od Šumskog dvora između 8 i 10 sati. Za sve sudionike na pola puta je organizirana okrijepa i poklon majice sa prigodnim natpisom.