Kako postati član?

Ako se želite priključiti veseloj ekipi u druženju i zdravom životu u planinama diljem Hrvatske, pa i šire, najbolji korak da to učinite je da postanete član našeg planinarskog društva.

Ukoliko se odlučite učlaniti u naše planinarsko društvo otiđite do cvjetnog ateliera "Dijana" (V.Mačeka 5, Jastrebarsko) i kod blagajnice Dijane Šamec Jurmanović ispunite pristupnicu, te uplatite upisninu u iznosu od 25 kn i godišnju članarinu:
  • 40 kn - mladež (zelena markica)
  • 80 kn - seniori (plava markica)
  • 40 kn - umirovljenici (crvena markica)
Upisom postajete član i dobivate člansku iskaznicu Hrvatskog planinarskog saveza te markicu za tekuću godinu.

Neke od povlastica koje ćete steći članstvom:

• 50% popusta na cijenu noćenja u planinarskim domovima u Hrvatskoj, Sloveniji i dijelu Bosne i Hercegovine
  • popust na cijenu ulaznice u Nacionalne parkove u planinskim područjima (Risnjak, S. Velebit, Paklenica)
  • osiguranje preko generalne police HPS-a (za slučaj smrti 10.000 kn, a invaliditeta 20.000 kn)
  • sudjelovanje na društvenim izletima HPD-a "Jastrebarsko"
  • cijena noćenja u planinarskom domu Žitnica na Japetiću samo 30 kn
  • popust u trgovinama planinarskom opremom (Iglu sport, Vrhunac i Regatta)

Planinarska iskaznica

Objavljeno: 28.02.2006. 00:55 | Posljednja promjena: 12.12.2018. 13:27
Najava izleta

Jaskanski planinarski put, 30. - 31.5.2020.

Subota i nedjelja, 30. i 31.5.2020. - organiziramo dvodnevni izlet Jaskanskim planinarskim putem, a koji će radi mjera suzbijanja SARS-CoV-2 virusa ovaj put biti malo drugačiji od uobičajenog. Zbog organizacije prijevoza obavezna je prijava na izlet. Noćenje u planinarskom domu Žitnica ovog puta nije moguće pa je i plan puta prilagođen tome.