Najave izleta :: Encijani: Plitvička jezera, 9.10.2022.

Izlet se otkazuje zbog premalog broja prijavljenih.

Nedjelja, 9.10.2022. - jednodnevni izlet u Nacionalni park Plitvička jezera. Cijena izleta za djecu 100 kn, a za roditelje 160 kn, prijave do 3.10 ili do popunjenja. U cijenu je uključen prijevoz i ulaznica u NP. Iskoristite priliku za obilazak najstarijeg nacionalnog parka u Hrvatskoj, uz vožnju elektrobrodom i panoramskim vlakom.

Encijani: Plitvička jezera, 9.10.2022.

Igor Plantaš, 099 311 76 59

autobusom, 50 mjesta

Prijave se primaju putem prijavnog obrasca na mrežnim stranicama društva ili kod blagajnice Dijane Šamec Jurmanović u Cvjetnom atelieru "Dijana" najkasnije ponedjeljka 3.10.2022. ili do popunjenja slobodnih mjesta. Cijena izleta za djecu je 100kn, a za odrasle 160kn. U cijenu je uključen prijevoz autobusom i ulaznica u NP Plitvička jezera.

Svako dijete, sudionik izleta, dobit će besplatan primjerak Dječjeg planinarskog dnevnika i majicu kratkih rukava sa ilustracijom.

Na izlet se prijaviti mogu isključivo djeca školske dobi i jedan ili dva roditelja u pratnji (članstvo u HPD Jastrebarsko je obavezno!).

Nedjelja, 9. listopada

• 8h - polazak s parkirališta u Ulici bana Josipa Jelačića (kod Centrale)
  • oko 10h - dolazak na ulaz 1 NP Plitvička jezera
  • obilazak kružnom turom (Program B)
    • Ulaz 1 – Veliki slap – P3-Kozjačka draga – vožnja elektrobrodom – P2-Burgeti – P1-Kupalište – vožnja razglednim turističkim vlakom – Vidikovci – Ulaz 1, 3-4 sata hoda, ukupno 4 km
    • Interaktivni obilazak
  • na pola puta ručak i igre
  • 16h - polazak autobusa prema Jaski
  • oko 18h - očekivani dolazak u Jasku

Standardna planinarska. Čvrste cipele ili jače tenisice. Rezervna majica i čarape. Ponijeti nešto za pojesti i popiti, iako postoji mogućnost kupnje hrane i pića u NP.

U slučaju najave lošeg vremena izlet se odgađa. Ako ne bude dovoljno interesa da popunimo autobus, postoji mogućnost organizacije izleta vlastitim automobilima. Pratiti objave na web stranici!

Prikaz karte obilaska

Objavljeno: 26.09.2022. | Posljednja promjena: 06.10.2022.

Mrsinj, Nikina plasa, 1.4.2024.

Uskrsni ponedjeljak 1.4.2024. - jednodnevni izlet autubusom na Mrsinj iznad Korenice. Cijena izleta za članove društva je 20 eura.