Najave izleta :: Noć pod zvijezdama na Japetiću, 17.9.2022.

Nažalost, otkazuje se zbog kišnog i oblačnog vremena.

U subotu, 17.9.2022. od 20 sati kod pl. doma Žitnica na Japetiću organizira se "Noć pod zvijezdama". Svi zainteresirani moći će promatrati zvijezde (posebno Saturn i Jupiter) kroz profesionalni teleskop te čuti kratko predavanje o zvijezdama. Predavač i organizator je član našeg društva i poznati zagrebački astronom g. Ivan Lovrek.

Organizirani polazak u 19 sati od Frgolovca (Kupeč Dol).

Noć pod zvijezdama na Japetiću, 17.9.2022.

Napomena

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i fizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost te da će se pridržavati plana izleta i odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjena i dopuna plana prema uvjetima na terenu.
U izletima koje organizira HPD Jastrebarsko mogu sudjelovati isključivo članovi planinarskih udruga. Članom planinarske udruge u Republici Hrvatskoj smatra se svaki planinar s važećom jedinstvenom članskom iskaznicom i plaćenom članarinom za tekuću godinu.

Objavljeno: 07.09.2022. | Posljednja promjena: 16.09.2022.

Učka, Kremenjak 10.03.2024.

Nedjelja, 10.3.2024. - izlet autobusom na Učku s obilaskom vrhova Kremenjak (827 m) i Brgud (874 m). Cijena izleta za članove društva je 25 eura. Izlet je namijenjen polaznicima pl. škole, ali mogu sudjelovati i ostali članovi društva.

Ljubavni pohod na Japetić, 16.2.2024.

Ovo Valentinovo poklonite sebi i svojoj partnerici ili partneru, uz ugodno druženje na Japetiću. Organizirani pohod pod okriljem noći i svjetijkama neka i u vama probudi Kupidona. Pridružite se veseloj ekipi u Ljubavnom pohodu na Japetić, gdje će uz Amorove strelice atmosferu dodatno nabrijati poznati zabavljači iz Sinkopa banda. Vidimo se u petak na Frgolovcu ♥!