Najave izleta :: Vihoraški put, Bijele stijene, 17.7.2022.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Nedjelja, 17.7.2022. - organizirani izlet mini busom u Gorski Kotar, obilazak Vihoraškog puta i uspon na Bijele stijene. Cijena izleta za članove društva je 120 kn.

Vihoraški put, Bijele stijene, 17.7.2022.

Bijele i Samarske stijene su zaštićene kao strogi prirodni rezervat, a Vihoraški put je po mnogima najljepši planinarski put u Republici Hrvatskoj.

Manuela Budišćak, 091 941 86 67

Mini bus, 19 mjesta

Ocjena zahtjevnosti izleta
K2 T2 - oznake

Cijena izleta za članove je 120,00 kn. Prijave se primaju putem prijavnog obrasca na mrežnim stranicama društva ili kod blagajnice Dijane Šamec Jurmanović u Cvjetnom atelieru "Dijana" najkasnije do ponedjeljka 11. srpnja 2022. ili do popunjenja slobodnih mjesta.

Plan pohoda
Nedjelja, 17.7.

Standardna planinarska. Poželjni hodački štapovi. Ponijeti dovoljno tekućine.

Hrana i piće iz ruksaka. Mogućnost opskrbe pitkom vodom iz cisterne kod pl. kuće Dragutin Hirc pod Bijelim stijenama. Planinarska kuća je zatvorena. Izlet prolazi zahtjevnim terenom koji je mjestimično osiguran klinovima, sajlama i ljestvama. Od svih sudionika očekuje se vrlo dobra kondicija.

Objavljeno: 13.06.2022. | Posljednja promjena: 14.07.2022.