Najave izleta :: BIH - Čvrsnica i Vran, 2. - 5.8.2015.

Organizira se četverodnevni izlet kombijem u Bosnu i Hercegovinu. Uspon na Čvrsnicu i Vran. Cijena prijevoza je 300 kn, prijave do 10.7.

BIH - Čvrsnica i Vran, 2. - 5.8.2015.

Ivo Karača, 091/559 09 38

kombijem

Prijava kod blagajnice Dijane Šamec Jurmanović u cvjećarni "Dijana" uz uplatu 300 kn najkasnije do petka 10. srpnja 2015. ili do popunjenja slobodnih mjesta.

Nedjelja, 2. kolovoza

• 7h - polazak s parkirališta u Ulici bana Josipa Jelačića (kod Centrale)
  • vožnja preko Bihaća, Jajca i Tomislavgrada do Blidinja uz upoznavanje kulturnih i gastronomskih sadržaja
  • smještaj u domu i obilazak Blidinja (stećci, Risovac, Divin grob, Masna luka)

Ponedjeljak, 3. kolovoza

• uspon na Vran (2074 m) i silazak, 6 sati hoda

Utorak, 4. kolovoza

• uspon na Čvrsnicu (vrh Pločno, 2228 m) i silazak, 7-8 sati hoda

Srijeda, 5. kolovoza

• povratak i mogućnost još nekog uspona po dogovoru

Standardna planinarska. Poželjni hodački štapovi i zaštita od sunca.

Noćenje u planinarskom domu Orlova stina na Blidinju je 50 kuna po osobi po danu i plaća se tamo. Dom je vlasništvo istimenog planinarskog društva iz Tomislavgrada. Dom je uređen ima struju, tuš i plinski štednjak.

U slučaju loše prognoze ili nedovoljnog broja prijavljenih izlet se otkazuje.

Objavljeno: 02.07.2015. | Posljednja promjena: 02.07.2015.