Najave izleta :: Planinarski uspon za Praznik rada na Japetić, 1.5.2011.

U sklopu obilježavanja Praznika rada 01.05.2011. godine Športska zajednica grada Jastrebarsko u suradnji sa HPD Jastrebarsko, organizira Planinarski uspon na Japetić 01.05.2011 godine.

Cilj ovog pohoda je da potaknemo roditelje i djecu da zajednički provode što više slobodnog vremena u prirodi, na svježem zraku. Aktivnim bavljenjem takvog načina rekreacije, unaprjeđujemo svoj zdravstveni status, zdravije živimo, potičemo druženje i provodimo svi više vremena u prirodi, a i uživamo u ljepotama Japetića i lijepom pogledu.

Pokrovitelj akcije je gradonačelnik Mihael Zmajlović i Turistička zajednica Grada Jastrebarskog.

Svi sudionici koji krenu na uspon u vremenu od 8:00 - 12:00h na pola puta između Šumskog dvora i Japetića, imat će priliku dobiti prigodnu majicu i kupon za planinarski grah. Kod planinarskog doma na Žitnici u sklopu same akcije u organizaciji Crvenog križa Jastrebarsko kontrolirati će se razina šećera u krvi i mjeriti krvni tlak.

Pozivaju se građani da u što većem broju pohode akciju.

Objavljeno: 18.03.2011. | Posljednja promjena: 04.05.2011.

Viševica, 5.5.2024.

Nedjelja, 5.5.2024. - završni izlet planinarske škole u Gorski kotar. Uspon na Viševicu i ručak u Vagabundinoj kolibi. Cijena izleta za članove društva je 15 eura. Prioritet imaju polaznici planinarske škole i pomagači u planinarskoj školi.