Encijani :: Osnovana dječja planinarska skupina Encijani - mali planinari

Odlukom Upravnog odbora od 5. ožujka 2020. osnovana je dječja skupina Encijani - mali planinari. Cilj skupine je okupljanje djece i mladeži te njihova edukacija i organizacija prilagođenih planinarskih izleta. Posljednjih nekoliko godina HPD Jastrebarsko organizira izlete za djecu i roditelje kojima se pokušava motivirati obitelji da provode vrijeme zajedno u prirodi, druže se, a pritom i nauče ponešto o planinarstvu.

Prva prilika za druženje već je krajem ožujka na izletu na Plitvička jezera gdje će svakom djetetu biti uručen besplatni primjerak Dječjeg planinarskog dnevnika u kojem će moći voditi vlastite bilješke s izleta i naučiti o planinarstvu kroz igru i raznoliki sadržaj dnevnika.

Pozivamo roditelje koji se žele aktivno uključiti u rad skupine da se jave na hpd.jastrebarsko@gmail.com

Osnovana dječja planinarska skupina Encijani - mali planinari
Objavljeno: 07.03.2020. 12:45 | Posljednja promjena: 27.05.2020. 08:29

Kvizovi za male planinare

Dragi veliki i mali planinari, iako su nam se planovi posljednjih mjeseci malo pomrsili mislili smo na sve vas i na naše drage planine. Zato smo, prije no što opet krenemo na zajedničke izlete, za vas pripremili kratke kviz igre kako bi ponovili naučeno, ali i upoznali se s nekim novim pojmovima.

Računamo na vaše mame, tate, djedove i bake da vam otvore kvizove, odigrajte zajedno i usporedite znanje :)

Najava izleta

Triglav, 16. - 17.8.2020.

Nedjelja i ponedjeljak, 16. - 17.8.2020. uspon na Triglav, najviši vrh Slovenije. Prijave do 20.3. kod organizatora.

Najava izleta

Umirovljenici: Bjelolasica, 15.7.2020.

Izlet se pomiče za tjedan dana i umjesto dvodnevnog organizira se jednodnevni.

Srijeda, 15.7.2020. - jednodnevni izlet kombijem za umirovljenike na Bjelolasicu. Cijena prijevoza na izlet za članove društva je 80 kuna.