Vijesti :: Održana redovna godišnja Skupština

U petak 18. lipnja 2021. na terasi planinarskog doma Žitnica na Japetiću održana je redovna izvještajna godišnja sjednica Skupštine HPD-a Jastrebarsko. Godina koju je obilježila pandemija koronavirusa SAR-CoV-2 nije nam dozvolila sazivanje sjednice u veljači kako smo navikli, stoga je dogovoreno da se sjednica održi na otvorenom.

Održana redovna godišnja Skupština

U ležernoj atmosferi i sučeve zvižduke sa Hampden Parka gdje se odvijala utakmica hrvatske nogometne reprezentacije prezentiran je rad Društva u prošloj godini. Sjednici je prisustvovalo četrdesetak članova Društva, koji su jednoglasno prihvatili izvješća o radu i financijska izvješća za 2020. godinu, a isto tako jednoglasno su podržali i financijski plan i plan rada za sljedeću godinu.

Zahvalnice za najviše priznanje Hrvatske planinarske obilaznice primili su Blaženka Kelečić, Katarina Lovreček i Krunoslav Kadlec.

Topla proljetna večer, lokacija koja nam je svima omiljena i odlična hrana pokazala se vrlo zahvalnom za održavanje ovakvih skupova. Druženje je potrajalo dugo u noć uz planinarske razgovore o planovima za buduća, ali i sjećanja na neka protekla vremena.

Godišnja skupština (18.06.2021.)

Objavljeno: 22.06.2021. | Posljednja promjena: 30.06.2021.

Održana 75. izvještajna sjednica Skupštine

U subotu, 24. veljače 2024. u prostoru Glazbene škole Jastrebarsko održana je 75. izvještajna sjednica Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko. Prepuna dvorana ugostila je preko 130 članova i gostiju. Sjednica je počela hrvatskom himnom koju je izveo tamburaški orkestar DVD-a Čabdin, pod ravnanjem voditelja Jasmina Ramića.

Domagoj Puškarić na Kilimanjaru

Naš jaskanac i član HPD Jastrebarsko, Domagoj Puškarić jučer se popeo na najviši vrh Afrike, 5895m visok Kilimanjaro. Čestitamo, i želimo Domagoju siguran povratak doma!

75. redovna godišnja sjednica Skupštine

Pozivamo članove i prijatelje na 75. redovnu godišnju sjednicu Skupštine društva koja će se održati u subotu

24. veljače 2024. s početkom u 18:45 sati

u Glazbenoj školi Jastrebarsko, Ulica Zrinskih i Frankopana bb.

Anketa za izlet na Durmitor

Ove godine planiran je niz aktivnosti kojima će se obilježiti 75 godina HPD Jastrebarsko. Jedna od njih je organizacija sedmodnevnog izleta na Durmitor u Crnoj Gori. Cilj izleta je okupiti što više članova pa molimo zainteresirane da ispunite kratku anketu.

Promjene u sastavu Upravnog odbora

Odlukom Upravnog odbora od 11.1.2024. donose se sljedeće izmjene u sastavu Upravnog odbora:

• dosadašnja dugogodišnja blagajnica Dijana Šamec Jurmanović razrješuje se blagajničke funkcije, a preuzima je Mihaela Šamec
  • na upražnjeno mjesto u Upravnog odboru imenovan je Viktor Šimanović