Gojzerice Miljenka Rendulića izložene u planinarskom domu Žitnica

Planinarski dom Žitnica na Japetiću bogatiji je za povijesni eksponat - gojzerice jednog od pionira našeg planinarskog društva, gospodina Miljenka Rendulića. Eksponat i vitrinu Hrvatskom planinarskom društvu Jastrebarsko poklonio je gosp. Goran Ringel. U nastavku pogledajte objave sa FB stranice Jastrebarsko Stare Slike na kojoj je objavljen članak o Miljenku, zajedno sa fotografijom na kojoj nosi izložene gojzerice.

Gojzerice Miljenka Rendulića izložene u planinarskom domu Žitnica

Gojzerice Miljenka Rendulića

Objavljeno: 22.10.2018. 11:28 | Posljednja promjena:
Najava izleta

Jaskanski planinarski put, 30. - 31.5.2020.

Subota i nedjelja, 30. i 31.5.2020. - organiziramo dvodnevni izlet Jaskanskim planinarskim putem, a koji će radi mjera suzbijanja SARS-CoV-2 virusa ovaj put biti malo drugačiji od uobičajenog. Zbog organizacije prijevoza obavezna je prijava na izlet. Noćenje u planinarskom domu Žitnica ovog puta nije moguće pa je i plan puta prilagođen tome.