Završena škola dvoranskog sportskog penjanja

Tijekom travnja 2017. petero članova HPD Jastrebarsko sudjelovalo je na tečaju sportskog dvoranskog penjanja u organizacji SPK Fothia iz Zagreba. Kroz četiri tjedna obuke upoznali su se sa tehnikama dvoranskog penjanja te stekli znanja koja će moći dalje prenijeti kroz rad novoosnovane penjačke sekcije društva.

Nikolina Vučinić, Jelena Dimnjaković, Andrea Jurković, Dražen Lovreček i Hrvoje Dimnjaković uspješno su položili završni ispit i primili diplomu Komisije za sportsko penjanje Hrvatskog planinarskog saveza. Polaznici zahvaljuju instruktorima Eduardu Tudoru i Ivanu Pevecu na odličnoj atmosferi, ozbiljnom pristupu učenju te iskrenoj i otvorenoj komunikaciji.

Sve zainteresirane članove pozivamo da nam se od jeseni pridruže na treninzima u maloj dvorani OŠ Ljubo Babić Jastrebarsko, utorkom i četvrtkom od 19 - 21 sat.
Završena škola dvoranskog sportskog penjanja

Škola dvoranskog sportskog penjanja 2017.

Objavljeno: 05.07.2017. 08:46 | Posljednja promjena:
Najava izleta

Jaskanski planinarski put, 30. - 31.5.2020.

Subota i nedjelja, 30. i 31.5.2020. - organiziramo dvodnevni izlet Jaskanskim planinarskim putem, a koji će radi mjera suzbijanja SARS-CoV-2 virusa ovaj put biti malo drugačiji od uobičajenog. Zbog organizacije prijevoza obavezna je prijava na izlet. Noćenje u planinarskom domu Žitnica ovog puta nije moguće pa je i plan puta prilagođen tome.