Održana godišnja Skupština

U petak, 26. veljače 2016. u Glazbenoj školi Jastrebarsko održana je redovna Godišnja skupština na kojoj se okupilo 100 članova i gostiju.

Predsjednik društva Igor Plantaš podnio je Skupštini izvještaj o radu društva u 2015. godini, blagajnica Dijana Šamec Jurmanović pregled financijskog poslovanja, a predsjednik Nadzornog odbora Ivo Karača izvještaj Nadzornog odbora. Svi izvještaji su jednoglasno prihvaćeni.

Usvojeni su plan rada i financijski plan za 2016. i 2017. godinu.

Zahvalnicu za doprinos u radu društva dobili su sponzori Mario Brajak, Graditeljstvo Rožić i Perica Delić, a Gordana i Zoran Koščec za obilazak svih kontrolnih točaka Hrvatske planinarske obilaznice.

Skupštini su se obratili: Lovorka Jakopec, ravnateljica Parka prirode Žumberak Samoborsko gorje; Vitomir Murganić, predsjednik Osmice Karlovac; Krunoslav Mlačak, predsjednik PD Vrlovka Kamanje i pročelnik Stanice planinarskih vodiča Karlovac te Mirko Kos, počasni predsjednik HPD Jastrebarsko.

Na kraju je prikazan video kojim su obuhvaćeni svi izleti i radne akcije te je upriličen domjenak.

Održana godišnja Skupština

Godišnja skupština (26.02.2016.)

Objavljeno: 01.03.2016. 08:24 | Posljednja promjena: 04.03.2016. 16:31
Najava izleta

Umirovljenici: Vis, 15. - 17.9.2020.

Utorak, srijeda i četvrtak, 15. - 17.9.2020. - trodnevni izlet za umirovljenike na Vis.
Smještaj u hotelu Issa sa uključena dva polupansiona (spavanje, doručak i večera). Cijena izleta je 1150 kn u što je uključen prijevoz kombijem, trajekt, smještaj u hotelu Issa na Visu (dva polupansiona), izlet brodom na Biševo i ulaznica u Modru špilju.