Održan sajam mogućnosti u Klinča Selima

U petak, 15. svibnja 2015. od 9 do 12 sati u Klinča Selima održan je Sajam mogućnosti u sklopu preventivnog programa Zajedno više možemo u organizaciji Policijske uprave Zagrebačke i Policijske postaje Jastrebarsko. Na sajmu mogućnosti djeci su se predstavaljale udruge pa tako i Hrvatsko planinarsko društvo Jastrebarako. U sklopu sajma djeca su mogla pogledati planinarsku opremu i dobiti odogovore na pitanja vezana uz planinarstvo. HPD Jastrebarsko predstavljali su Dražen Pulig i Jadranko Šeper.

Održan sajam mogućnosti u Klinča Selima

Sajam mogućnosti u Klinča Selima (15.05.2015.)

Objavljeno: 17.05.2015. 21:03 | Posljednja promjena:
Najava izleta

Jaskanski planinarski put, 30. - 31.5.2020.

Subota i nedjelja, 30. i 31.5.2020. - organiziramo dvodnevni izlet Jaskanskim planinarskim putem, a koji će radi mjera suzbijanja SARS-CoV-2 virusa ovaj put biti malo drugačiji od uobičajenog. Zbog organizacije prijevoza obavezna je prijava na izlet. Noćenje u planinarskom domu Žitnica ovog puta nije moguće pa je i plan puta prilagođen tome.