Četvero novih vodiča društvenih izleta

Članovi našeg društva Mihaela Lidija Šamec, Ranko Borozan, Mario Fabek i Roland Vučinić uspješno su završili tečaj za vodiče društvenih izleta (A standard) u organizaciji Vodičke službe Hrvatskog planinarskog saveza. U subotu, 11. svibnja 2013. u Vili Anzić u Karlovcu položili su završni ispit kao dokaz uspješno usvojenog teorijskog i praktičnog znanja koje su usvajali kroz dvomjesečnu edukaciju. Ovo školovanje zasigurno ima posebnu važnost jer je HPD Jastrebarsko po prvi puta u povijesti dobilo vodiča ženskog spola. Velike zahvale svima koji su sudjelovali u edukaciji naših vodiča.

Četvero novih vodiča društvenih izleta

Vodiči društvenih izleta - 2013.

Objavljeno: 14.05.2013. 06:51 | Posljednja promjena: 14.05.2013. 07:25
Najava izleta

Jaskanski planinarski put, 30. - 31.5.2020.

Subota i nedjelja, 30. i 31.5.2020. - organiziramo dvodnevni izlet Jaskanskim planinarskim putem, a koji će radi mjera suzbijanja SARS-CoV-2 virusa ovaj put biti malo drugačiji od uobičajenog. Zbog organizacije prijevoza obavezna je prijava na izlet. Noćenje u planinarskom domu Žitnica ovog puta nije moguće pa je i plan puta prilagođen tome.