Vijesti :: 75. redovna godišnja sjednica Skupštine

Pozivamo članove i prijatelje na 75. redovnu godišnju sjednicu Skupštine društva koja će se održati u subotu

24. veljače 2024. s početkom u 18:45 sati

u Glazbenoj školi Jastrebarsko, Ulica Zrinskih i Frankopana bb.

75. redovna godišnja sjednica Skupštine
  1. otvaranje sjednice Skupštine
  2. izbor radnih tijela
    • radnog odbora od tri člana
    • verifikacijske komisije od 3 člana
    • zapisničara i dva ovjerovitelja zapisnika
  3. utvrđivanje kvoruma
  4. usvajanje dnevnog reda
  5. izvještaj predsjednika o radu društva u 2023. godini
  6. izvještaj blagajnice o financijskom poslovanju društva u 2023. godini
  7. izvještaj Nadzornog odbora
  8. rasprava o izvještajima i usvajanje istih
  9. donošenje odluke o razrješnici blagajnice Dijane Šamec Jurmanović
  10. donošenje odluke o izboru nove blagajnice/blagajnika
  11. prijedlog i usvajanje plana rada i financijskog plana za 2025. godinu
  12. pitanja i prijedlozi
  13. dodjela priznanja i zahvalnica
  14. pozdravna riječ gostiju

Po završetku radnog dijela sjednice slijedi projekcija foto/video materijala i domjenak.

Podsjećamo da pravo glasa na sjednici imaju članovi s uplaćenom članarinom za tekuću godinu. Na Sjednici neće biti organiziranog upisa ili produljenja članarina. Članstvo u HPD Jastrebarsko moguće je ostvariti ili produljiti slijedeći link UČLANITE SE!

Objavljeno: 04.02.2024. | Posljednja promjena: 05.03.2024.

Održana 75. izvještajna sjednica Skupštine

U subotu, 24. veljače 2024. u prostoru Glazbene škole Jastrebarsko održana je 75. izvještajna sjednica Hrvatskog planinarskog društva Jastrebarsko. Prepuna dvorana ugostila je preko 130 članova i gostiju. Sjednica je počela hrvatskom himnom koju je izveo tamburaški orkestar DVD-a Čabdin, pod ravnanjem voditelja Jasmina Ramića.

Domagoj Puškarić na Kilimanjaru

Naš jaskanac i član HPD Jastrebarsko, Domagoj Puškarić jučer se popeo na najviši vrh Afrike, 5895m visok Kilimanjaro. Čestitamo, i želimo Domagoju siguran povratak doma!

Anketa za izlet na Durmitor

Ove godine planiran je niz aktivnosti kojima će se obilježiti 75 godina HPD Jastrebarsko. Jedna od njih je organizacija sedmodnevnog izleta na Durmitor u Crnoj Gori. Cilj izleta je okupiti što više članova pa molimo zainteresirane da ispunite kratku anketu.

Promjene u sastavu Upravnog odbora

Odlukom Upravnog odbora od 11.1.2024. donose se sljedeće izmjene u sastavu Upravnog odbora:

• dosadašnja dugogodišnja blagajnica Dijana Šamec Jurmanović razrješuje se blagajničke funkcije, a preuzima je Mihaela Šamec
  • na upražnjeno mjesto u Upravnog odboru imenovan je Viktor Šimanović

Članarina za 2024. godinu

Pozivamo sve članove i one koji to žele postati da uplate članarinu za 2024. godinu. Od ove godine novost je da se članarine uplaćuju isključivo online. Učlani se.