Promocija knjige Stribora Markovića

Centar za kulturu Jastrebarsko prvog će dana veljače u 18 sati ugostiti jednog od najpoznatijih i najcjenjenijih stručnjaka na polju fitoterapije i aromaterapije u Hrvatskoj i šire, dr. sc. Stribora Markovića, koji će tom prilikom predstaviti svoju najnoviju knjigu "Priče iz šume Striborove".

Promocija knjige Stribora Markovića

"Knjiga je literarna šetnja kroz biljke koje su inspirirale lijekove i navike koje danas poznajemo, kroz otkrića bitnih za našu fiziologiju i važnosti mikroorganizama u našem životu” - ističe autor ove vrijedne knjige od pet stotina stranica koja je rezultat višegodišnjeg znanstvenog istraživanja i proučavanja te cjeloživotnog iskustva, a koja se temelji na stavu "da su znanstveni podaci bez emocija kao jedrenjak bez vjetra".

Stribora Markovića na društvenim mrežama prati tisuće zainteresiranih štovatelja, nestrpljivo iščekujući svaku novu objavu, a sažetak svih svojih korisnih spoznaja i znanja objavio je u knjizi "Priče iz šume Striborove", za koju vlada veliko zanimanje, a koja će se, po promotivnoj cijeni moći nabaviti i na promociji u Centru za kulturu Jastrebarsko, 1. veljače od 18 sati. Ulaz je slobodan.

Više o autoru:

Dr. sc. Stribor Marković rođen je 1974. godine u Karlovcu. Diplomirao je na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu (studij farmacije i medicinske biokemije), a nakon poslijediplomskog studija doktorirao je farmaceutske znanosti. Uža mu je specijalnost imunologija te istraživanje novih lijekova koji djeluju na imunološki sustav. Stekao je diplomu fitoaromaterapeuta u francuskoj školi Hippocratus, a školovao se i za aromamasera. Podučava fitoaromaterapiju, prirodnu aromakozmetiku i radi osobna savjetovanja u području fitoaromaterapije.

Objavljeno: 16.01.2019. 12:04 | Posljednja promjena: 21.01.2019. 13:25

Italija, 20. - 23.6.2019.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Četverodnevni izlet u Italiju. Monte Piana, Tre cime di Lavaredo, Monte Paterno, Dürrenstein, Punta Roca.

Kunagora, 22.4.2019.

Još ima slobodnih mjesta. Prijaviti se možete telefonski kod organizatora 098 392 646.

Ponedjeljak, 22.4.2019. - tradicionalni izlet autobusom na Uskrsni ponedjeljak. Cijena prijevoza za članove društva je 80 kn.

Zelen vir i Vražji prolaz

Nedjelja, 19.5.2019. - jednodnevni izlet djece i roditelja vlakom u Gorski Kotar. Obilazak slapa Zeleni vir, kanjona Vražji prolaz i špilje Muževa hišica. Cijena izleta za djecu 50 kn, a za roditelje 100 kn.