Gordana Pavković Pasecky na Annapurna treku u Nepalu

Gordana Pavković Pasecky, članica HPD Jastrebarsko javila se iz Nepala nakon obilaska Annapurna circuita u Himalajama u trajanju od 28 dana. Gordana se popela do prijevoja Thorong La na visini 5416 m te iznad jezera Tilicho na 5008 m. Po povratku u Jasku, koji je planiran 18. studenog, organizirat će se putopisno predavanje za sve koji žele čuti više o ovoj pustolovini.

Gordana Pavković Pasecky na Annapurna treku u Nepalu

Nepal, Annapurna trek

Objavljeno: 14.11.2018. 14:00 | Posljednja promjena:

Kalnik, 8.3.2020.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Nedjelja, 8.3.2020. – jednodnevni izlet autobusom na Kalnik. Kalnik se izdiže na granici Zagorja, Prigorja i Podravine kao impozantan zid u pravcu jugozapad-sjeveroistok dugačak 16 kilometara. Zbog zanimljivih geomorfoloških oblika i raznolikosti biljnog i životinjskog svijeta veliki dio Kalničkog gorja proglašen je zaštićenim krajolikom. Cijena izleta za članove društva iznosi 80 kn.