Gojzerice Miljenka Rendulića izložene u planinarskom domu Žitnica

Planinarski dom Žitnica na Japetiću bogatiji je za povijesni eksponat - gojzerice jednog od pionira našeg planinarskog društva, gospodina Miljenka Rendulića. Eksponat i vitrinu Hrvatskom planinarskom društvu Jastrebarsko poklonio je gosp. Goran Ringel. U nastavku pogledajte objave sa FB stranice Jastrebarsko Stare Slike na kojoj je objavljen članak o Miljenku, zajedno sa fotografijom na kojoj nosi izložene gojzerice.

Gojzerice Miljenka Rendulića izložene u planinarskom domu Žitnica

Gojzerice Miljenka Rendulića

Objavljeno: 22.10.2018. 13:28 | Posljednja promjena:

Kalnik, 8.3.2020.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Nedjelja, 8.3.2020. – jednodnevni izlet autobusom na Kalnik. Kalnik se izdiže na granici Zagorja, Prigorja i Podravine kao impozantan zid u pravcu jugozapad-sjeveroistok dugačak 16 kilometara. Zbog zanimljivih geomorfoloških oblika i raznolikosti biljnog i životinjskog svijeta veliki dio Kalničkog gorja proglašen je zaštićenim krajolikom. Cijena izleta za članove društva iznosi 80 kn.