Gojzerice Miljenka Rendulića izložene u planinarskom domu Žitnica

Planinarski dom Žitnica na Japetiću bogatiji je za povijesni eksponat - gojzerice jednog od pionira našeg planinarskog društva, gospodina Miljenka Rendulića. Eksponat i vitrinu Hrvatskom planinarskom društvu Jastrebarsko poklonio je gosp. Goran Ringel. U nastavku pogledajte objave sa FB stranice Jastrebarsko Stare Slike na kojoj je objavljen članak o Miljenku, zajedno sa fotografijom na kojoj nosi izložene gojzerice.

Gojzerice Miljenka Rendulića izložene u planinarskom domu Žitnica

Gojzerice Miljenka Rendulića

Objavljeno: 22.10.2018. 13:28 | Posljednja promjena:

Italija, 20. - 23.6.2019.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Četverodnevni izlet u Italiju. Monte Piana, Tre cime di Lavaredo, Monte Paterno, Dürrenstein, Punta Roca.

Južni Velebit - Anića kuk

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Nedjelja, 31.3.2019. - jednodnevni izlet autobusom u Nacionalni park Paklenica predviđa obilazak dominantne i vrlo atraktivne stijene Anića kuka i kanjona Velike Paklenice. Cijena izleta 150 kn.