Troje polaznika završilo tečaj dvoranskog penjanja

U studenom 2017. godine, troje članova HPD Jastrebarsko sudjelovalo je na tečaju sportskog penjanja u organizaciji SPK Fothia iz Zagreba. Na umjetnoj stijeni "Fothia Jankomir" kroz tri tjedna članovi su upoznali tehnike sportskog penjanja; kako se pravilno kretati po stijeni, susreli se s raznim pozicijama penjanja, naučili raznovrsne hvatove te mogućnosti koje im oni pružaju u pokretu. Svo to znanje koje u stekli na tečaju penjanja moći će pokazati i prenijeti kroz rad na našoj stijeni.
Zahvaljujući treneru Ivanu Pevecu koji je svojim radom, znanjem, strpljenjem te iskrenim i ozbiljnim pristupom vodio cijeli tečaj, polaznici Manuela Budišćak, Daniel Dimnjaković i Roland Vučinić uspješno su položili ispit i primili diplomu Komisije za sportsko penjanje Hrvatskog planinarskog saveza.

Troje polaznika završilo tečaj dvoranskog penjanja

Škola dvoranskog sportskog penjanja 2017.

Objavljeno: 17.01.2018. 09:01 | Posljednja promjena: 17.01.2018. 11:53

Rudnik, 7.10.2018.

Nedjelja, 7.10.2018. - izlet autobusom na vrh Rudnik (1052 m, HPO) i obilazak ''Staze predatora'' kod Tršća. Cijena izleta za članove društva iznosi 100 kn.