Završena škola dvoranskog sportskog penjanja

Tijekom travnja 2017. petero članova HPD Jastrebarsko sudjelovalo je na tečaju sportskog dvoranskog penjanja u organizacji SPK Fothia iz Zagreba. Kroz četiri tjedna obuke upoznali su se sa tehnikama dvoranskog penjanja te stekli znanja koja će moći dalje prenijeti kroz rad novoosnovane penjačke sekcije društva.

Nikolina Vučinić, Jelena Dimnjaković, Andrea Jurković, Dražen Lovreček i Hrvoje Dimnjaković uspješno su položili završni ispit i primili diplomu Komisije za sportsko penjanje Hrvatskog planinarskog saveza. Polaznici zahvaljuju instruktorima Eduardu Tudoru i Ivanu Pevecu na odličnoj atmosferi, ozbiljnom pristupu učenju te iskrenoj i otvorenoj komunikaciji.

Sve zainteresirane članove pozivamo da nam se od jeseni pridruže na treninzima u maloj dvorani OŠ Ljubo Babić Jastrebarsko, utorkom i četvrtkom od 19 - 21 sat.
Završena škola dvoranskog sportskog penjanja

Škola dvoranskog sportskog penjanja 2017.

Objavljeno: 05.07.2017. 10:46 | Posljednja promjena:

Otvorenje novog mosta u Slapnici, 20.10.2019.

Pozivamo vas ne otvorenje novog mosta u nedjelju 20. listopada 2019. Nakon otvorenja, kružnom turom obići će se slap Brisalo, Zidane pećine i slap Vranjak (oko 4-5 sati hoda). Polazak je u 8 sati s parkirališta u Ulici bana Josipa Jelačića (Centrala). Prijevoz osobnim automobilima.