Druženje planinara sa Predsjednicom RH u Delnicama

U sklopu svog četverodnevnog obilaska Gorskog Kotara Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović odazvala se pozivu Hrvatskog planinarskog društva ''Petehovac'' iz Delnica te je 10. studenog 2016. kasno popodne održano dvosatno druženje Predsjednice i planinara u Domu - restoranu Petehovac na Štimčevom vrhu iznad Delnica. Uz kuhano vino Predsjednica Kolinda i planinari su se upoznavali, veselo prepričavali planinarske dogodovštine i fotografirali se. Tom prigodom Predsjednici su predstavljena planinarska društva Petehovac i Jastrebarsko i uručeni su joj simbolični pokloni. Jaskansko društvo predstavio je Bernard Wagner, član Upravnog odbora HPD Jastrebarsko.

Druženje planinara sa Predsjednicom RH u Delnicama

Druženje planinara sa Predsjednicom RH u Delnicama (10.11.2016.)

Objavljeno: 21.11.2016. 10:56 | Posljednja promjena: 21.11.2016. 11:01

Italija, 20. - 23.6.2019.

Ostalo je jedno slobodno mjesto.

Četverodnevni izlet u Italiju. Monte Piana, Tre cime di Lavaredo, Monte Paterno, Dürrenstein, Punta Roca.