Održana godišnja Skupština

U petak, 26. veljače 2016. u Glazbenoj školi Jastrebarsko održana je redovna Godišnja skupština na kojoj se okupilo 100 članova i gostiju.

Predsjednik društva Igor Plantaš podnio je Skupštini izvještaj o radu društva u 2015. godini, blagajnica Dijana Šamec Jurmanović pregled financijskog poslovanja, a predsjednik Nadzornog odbora Ivo Karača izvještaj Nadzornog odbora. Svi izvještaji su jednoglasno prihvaćeni.

Usvojeni su plan rada i financijski plan za 2016. i 2017. godinu.

Zahvalnicu za doprinos u radu društva dobili su sponzori Mario Brajak, Graditeljstvo Rožić i Perica Delić, a Gordana i Zoran Koščec za obilazak svih kontrolnih točaka Hrvatske planinarske obilaznice.

Skupštini su se obratili: Lovorka Jakopec, ravnateljica Parka prirode Žumberak Samoborsko gorje; Vitomir Murganić, predsjednik Osmice Karlovac; Krunoslav Mlačak, predsjednik PD Vrlovka Kamanje i pročelnik Stanice planinarskih vodiča Karlovac te Mirko Kos, počasni predsjednik HPD Jastrebarsko.

Na kraju je prikazan video kojim su obuhvaćeni svi izleti i radne akcije te je upriličen domjenak.

Održana godišnja Skupština

Godišnja skupština (26.02.2016.)

Objavljeno: 01.03.2016. 09:24 | Posljednja promjena: 04.03.2016. 17:31

Italija, 20. - 23.6.2019.

Ostalo je jedno slobodno mjesto.

Četverodnevni izlet u Italiju. Monte Piana, Tre cime di Lavaredo, Monte Paterno, Dürrenstein, Punta Roca.