Najave izleta :: Umirovljenici: Dubrovnik, Pelješac i Korčula, 21. - 25.6.2021.

Ponedjeljak - petak, 21. - 25.6. organizira se petodnevni izlet umirovljenika na jug Hrvatske.  Cijena izleta za članove društva je 1100 kn u što je uključen prijevoz kombijem, trajekt, četiri noćenja u apartmanima, ulaznica za stonske i dubrovačke zidine i jedna pelješka večera.

Umirovljenici: Dubrovnik, Pelješac i Korčula, 21. - 25.6.2021.

Zvonimir Plantaš, 098 392 646

Kombijima, 8 ili 16 mjesta

Prijave se primaju kod blagajnice Dijane Šamec Jurmanović u cvjećarni "Dijana" najkasnije do subote 5. lipnja ili do popunjenja slobodnih mjesta uz uplatu 400 kn. Ostatak se plaća na izletu.

Ponedjeljak, 21. lipnja

• 5h - polazak s parkirališta u Ulici bana Josipa Jelačića (kod Centrale)
  • obilazak Baćinskih jezera
  • obilazak stonskih zidina
  • smještaj u apartmane u Sreseru gdje se noći sva četiri dana

Utorak, 22. lipnja

• uspon na Kom (KT HPO 16.8., 508 m) na Korčuli
  • Vela Luka
  • Korčula
  • kupanje na plaži Divna
  • Dingač i Trstenik

Srijeda, 23. lipnja

• uspon na Sv. Iliju (KT HPO 20.1., 960 m) na Pelješcu
  • posjet vinariji Matuško u Potomju
  • pelješka večera

Četvrtak, 24. lipnja

Petak, 25. lipnja

Standardna planinarska. Oprema za kupanje. Zaštita od sunca.

Obavezno ponijeti važeće dokumente i člansku iskaznicu. Prehrana u vlastitom aranžmanu. Ovisno o radu restorana postoji mogućnost dogovora večere.

Sudjelovanje na izletu ograničeno je na one koji su se cijepili ili preboljeli Covid. Potrebno se pridržavati svih propisanih epidemioloških mjera tijekom izleta.

Objavljeno: 22.05.2021. | Posljednja promjena: 22.06.2021.

Viševica, 5.5.2024.

Nedjelja, 5.5.2024. - završni izlet planinarske škole u Gorski kotar. Uspon na Viševicu i ručak u Vagabundinoj kolibi. Cijena izleta za članove društva je 15 eura. Prioritet imaju polaznici planinarske škole i pomagači u planinarskoj školi.