Najave izleta :: Encijani: Plitvička jezera

Obavijest o odgodi društvenih aktivnosti.

Nedjelja, 29.3.2020. - jednodnevni izlet u Nacionalni park Plitvička jezera. Cijena izleta za djecu 60 kn, a za roditelje 120 kn, prijave do 23.3 ili do popunjenja. U cijenu je uključen prijevoz i ulaznica u NP. Iskoristite priliku za obilazak najstarijeg nacionalnog parka u Hrvatskoj, uz vožnju elektrobrodom i panoramskim vlakom.

Encijani: Plitvička jezera

Igor Plantaš, 099 311 76 59

autobusom, 60 mjesta

Prijave se primaju kod blagajnice Dijane Šamec Jurmanović u cvjećarni "Dijana" uz uplatu 60/120 kn do ponedjeljka 23. ožujka 2020. ili do popunjenja slobodnih mjesta. U cijenu je uključen prijevoz autobusom i ulaznica u NP Plitvička jezera.

Svako dijete, sudionik izleta, dobit će besplatan primjerak Dječjeg planinarskog dnevnika.

Na izlet se prijaviti mogu isključivo djeca školske dobi i jedan ili dva roditelja u pratnji (članstvo u HPD Jastrebarsko je obavezno!).

Nedjelja, 29. ožujka

• 8h - polazak s parkirališta u Ulici bana Josipa Jelačića (kod Centrale)
  • oko 10h - dolazak na ulaz 1 NP Plitvička jezera
  • obilazak kružnom turom (Program B)
    • Ulaz 1 – Veliki slap – P3-Kozjačka draga – vožnja elektrobrodom – P2-Burgeti – P1-Kupalište – vožnja razglednim turističkim vlakom – Vidikovci – Ulaz 1, 3-4 sata hoda, ukupno 4 km
    • Interaktivni obilazak
  • na pola puta ručak i igre
  • 16h - polazak autobusa prema Jaski
  • oko 18h - očekivani dolazak u Jasku

Standardna planinarska. Čvrste cipele ili jače tenisice. Rezervna majica i čarape. Ponijeti nešto za pojesti i popiti, iako postoji mogućnost kupnje hrane i pića u NP.

U slučaju najave lošeg vremena izlet se odgađa. Pratiti objave na web stranici!

Prikaz karte obilaska

Objavljeno: 24.02.2020. | Posljednja promjena: 11.08.2021.

Vježba orijentacije na Japetiću, 6.4.2024.

U subotu 6. travnja na Japetiću će se održati vježba orijentacije u sklopu planinarske škole. Pozivaju se polaznici prethodnih planinarskih škola koji nisu odradili vježbu orijentacije ili je žele ponoviti da se prijave najkasnije do četvrtka 4.4.