Najave izleta :: Doček zime na Japetiću, 21.12.2014.

Nedjelja, 21.12.2014. - pozivamo sve prijatlje planina da nam se pridruže na Japetiću uoči dolaska zime. Od 10 sati podjela pečata godišnjeg doba ZIMA za obilaznicu "4 godišnja doba na Japetiću" te dodjela značaka prvim obilaznicima.

Doček zime na Japetiću, 21.12.2014.

Bernard Wagner, 099/248 71 19

osobnim automobilima

Plan i program

Nedjelja, 21. prosinca

• od 10h - podjela pečata ZIMA za planinarsku obilaznicu "4 godišnja doba na Japetiću" i dodjela značaka planinarima sa ispunjenim dnevnikom. HPD Jastrebarsko otvorilo je ovu obilaznicu u proljeće te se dolaskom zime zatvara ciklus četiri godišnja doba i prvi obilaznici dobit će priznanja za vjerni dolazak na Japetić
  • u 11h - dodjela diploma polaznicima planinarske škole
  • 13h - svečana dodjela značaka prvim obilaznicima u pl. domu Žitnica na Japetiću
  • prigodna prodaja knjige Jaskanska planinarska priča, autora Ive Karače

Objavljeno: 06.12.2014. | Posljednja promjena: 12.12.2014.

Vježba orijentacije na Japetiću, 6.4.2024.

U subotu 6. travnja na Japetiću će se održati vježba orijentacije u sklopu planinarske škole. Pozivaju se polaznici prethodnih planinarskih škola koji nisu odradili vježbu orijentacije ili je žele ponoviti da se prijave najkasnije do četvrtka 4.4.