Najave izleta :: Plešivica, 14.7.2007.

Proslava 50 g. nove i 126 g. prve piramide na Plešivici.

Program proslave

u subotu 14. srpnja 2007.:

• obilazak Jaskanskog planinarskog puta (JPP) – polazak je u 10 h i 30 min od planinarske kuće pod Okićem;
  • u 13 h – početak svečane proslave kod piramide na vrhu:
    • riječ dobrodošlice
    • povijest piramida
    • podjela priznanja
    • pozdravi učesnika
    • skupno fotografiranje
  • u 14 sati polazak prema Poljanicama, gdje se nastavlja PLANINARSKO DRUŽENJE UZ UGOSTITELJSKU PONUDU
  • u16 h polazak prema planinarskom domu «Žitnica» na Japetiću preko slapa Sopotnjaka, Sudjela i Velikih Vrata;
  • PLANINARSKO DRUŽENJE u planinarskom domu «Žitnica» na Japetiću s noćenjem (dom je opskrbljen hranom i pićem);

u nedjelju 15. srpnja:

• nastavak obilaska JPP – polazak je u 9 h iz planinarskog doma «Žitnica» na Japetiću smjerom Grabarak– Slap Brisalo – Ribička kuća - Medven Draga!
  • povratak autobusom iz Medven Drage u 18h i 20 min.

Odbor za proslavu!

Objavljeno: 09.07.2007. | Posljednja promjena: 29.03.2021.

Viševica, 5.5.2024.

Nedjelja, 5.5.2024. - završni izlet planinarske škole u Gorski kotar. Uspon na Viševicu i ručak u Vagabundinoj kolibi. Cijena izleta za članove društva je 15 eura. Prioritet imaju polaznici planinarske škole i pomagači u planinarskoj školi.