DHP - Japetić 2009. :: Zahvaljujemo donatorima!

Hvala svima navedenima na pomoći, a posebno se zahvaljumemo članovima HPD-a Jastrebarsko i prijateljima bez čijeg doprinosa organizacija Dana hrvatskih planinara ne bi bila moguća.
  • Autotansport Karlovac d.d.
  • Bjelica d.o.o.
  • Javni bilježnik Stjepan Volarić
  • Dobrovoljno vatrogasno društvo Jastrebarsko
  • Drvni Centar Mikloušić, d.o.o.
  • EKO-FLOR PLUS d.o.o.
  • GEO-LAND, vl. Ivan Lončarić
  • Gradska galerija Jastrebarsko - Mirko Škrabe
  • Graditeljstvo Rožić d.o.o.
  • Hrvatske šume šumarija Jastrebarsko
  • HV opslužna bojna Lučko
  • Elektroinstalater Stipe Bučar
  • IREKS AROMA d.o.o.
  • Jamnica d. d.
  • Jaskanske novine
  • Kamenolomi Krašić d.o.o.
  • Komunalno Jastrebarsko d.o.o.
  • Klub koturaša Jastrebarsko
  • KREATOR IT d.o.o.
  • KUD Antun Radić Okić
  • KUD umirovljenika Jastrebarsko
  • Linea, vl. Jasna Acinger Prebeg
  • Matija Nežić
  • Mladina d.d.
  • MM Klaonica i prodaja mesa, vl. Milivoj Medven
  • Naklada Slap d.o.o.
  • Odvjetnik Nikola Žunac
  • PEKS-CENTAR d.o.o.
  • Park prirode Žumberak-Samoborsko gorje
  • Pekara Katarina
  • Pekara Mario
  • PIKO d.o.o.
  • PROGAS, vl. Dražen Vranek
  • Mirnovec Pirotehnika d.o.o.
  • Radio Jaska
  • Radio Sljeme
  • Reklame, vl. Mario Čunko
  • RO-ŽE
  • Tehno-dom d.o.o.
  • Turistička zajednica Grada Jastrebarsko
  • Turistička zajednica Zagrebačke županije
  • TV PLUS d.o.o.
  • Ugostiteljski obrt "Curan", vl. Ivica Ivanušević
  • Veterinarska stanica Jastrebarsko d.o.o.
  • Vinogradarsto i vinarstvo obitelji Tomac
  • Zelena livada, Volavje
Objavljeno: 12.06.2009. 19:02 | Posljednja promjena: 07.07.2009. 00:58

Vaši dojmovi s Dana hrvatskih planinara

Nadamo se da ste se dobro proveli na Japetiću 6. i 7. lipnja kada su se održali Dani hrvatskih planinara. Molimo vas da nam svoje dojmove, pohvale ili primjedbe šaljete na email. Pogledajte što su drugi rekli o ovoj manifestaciji.

Održani Dani planinara na Japetiću

Prošlog vikenda na Japetiću su održani Dani hrvatskih planinara čime je obilježeno 120 godina starosti piramide na Japetiću, 60 godina rada HPD-a Jastrebarsko i 30 godina Jaskanskog planinarskog puta. Hvala svima koji su pomogli u organizaciji i planinarima koji su svojim dolaskom uveličali skup. U nastavku pročitajte izvještaj Nikoline Vučinić...

Japetić 6. i 7. lipnja 2009. - program

Dani hrvatskih planinara ove će se godine održati na Japetiću, najvišem vrhu Samoborskog gorja, prvoga vikenda u lipnju. Povod da se središnji godišnji planinarski susret održi na Japetiću su tri velike obljetnice - 120 godina "sljemenske" piramide, 60 godina djelovanja HPD-a Jastrebarsko i 30 godina Jaskanskog planinarskog puta. Među brojnim zanimljivim događanjima, posebno ističemo predstavljanje knjige o Ivanu Krajaču, istaknutom planinaru iz Senja i Jastrebarskog, koji je zadužio hrvatsko planinarstvo između dva svjetska rata izuzetnom ostvarenjima.

Uplata kotizacija do 30. svibnja

Molimo planinarska društva da izvrše uplatu kotizacije za Dane hrvatskih planinara do 30. svibnja 2009.

• kotizacija iznosi 15 kn po sudioniku
  • uplatu je potrebno izvršiti u korist:

HPD "Jastrebarsko",
p.p. 20, 10450 Jastrebarsko
žiro-račun: 2390001-1100022332
poziv na broj: 33
opis plaćanja: ime društva i broj sudionika

U kotizaciju je uračunata jedna majica za društvo, vojnički grah za ručak u subotu i bedž sa znakom Dana hrvatskih planinara za svakog sudionika. Zahvaljujemo svima koji su se prijavili.

Nacrtan logotip

Za potrebe manifestacije "Dani hrvatskih planinara - Japetić 2009." tvrtka Kreator prema narudžbi našeg društva izradila je prigodni logo. Logo prikazuje tri glavna motiva - piramidu na Japetiću, grb HPD-a Jastrebarsko i značku Jaskanskog planinarskog puta čije će se jubilarne obljetnice obilježiti u 2009. godini. Zahvaljujemo tvrtki Kreator na velikodušnoj donaciji.

Tri velike obljetnice na Japetiću

Hrvatsko planinarsko društvo "Jastrebarsko" dobilo je čast i obavezu da iduće godine organizira Dane hrvatskih planinara. Veliko okupljanje planinara iz cijele Hrvatske biti će 6. i 7. lipnja 2009. na Japetiću.

Otvorenje novog mosta u Slapnici, 20.10.2019.

Pozivamo vas ne otvorenje novog mosta u nedjelju 20. listopada 2019. Nakon otvorenja, kružnom turom obići će se slap Brisalo, Zidane pećine i slap Vranjak (oko 4-5 sati hoda). Polazak je u 8 sati s parkirališta u Ulici bana Josipa Jelačića (Centrala). Prijevoz osobnim automobilima.