Narudžba društvenih majica

HPD Jastrebarsko uskoro će tiskati novu seriju društvenih majica. Kako bi udovoljili Vašim željama kreirali smo online obrazac za narudžbu majica koji će biti aktivan do 1. rujna 2015. U obrascu za narudžbe možete odabrati vrstu materijala, kroj, veličinu i boju željene majice te vidjeti fotografiju uzorka. Svaka majica imat će otisnut grb društva na rukavu i stilizirani natpis na prsima.

Cijena jedne majice je 70 kn i plaćat će se prilikom preuzimanja robe.

Narudžba društvenih majica
Objavljeno: 01.08.2015. 22:52 | Posljednja promjena: 01.08.2015. 23:04

Kalnik, 8.3.2020.

Sva slobodna mjesta su popunjena.

Nedjelja, 8.3.2020. – jednodnevni izlet autobusom na Kalnik. Kalnik se izdiže na granici Zagorja, Prigorja i Podravine kao impozantan zid u pravcu jugozapad-sjeveroistok dugačak 16 kilometara. Zbog zanimljivih geomorfoloških oblika i raznolikosti biljnog i životinjskog svijeta veliki dio Kalničkog gorja proglašen je zaštićenim krajolikom. Cijena izleta za članove društva iznosi 80 kn.